ІНФОРМАЦІЯ ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВОГО СТОЛУ

29.11.2024

Обирай вакансію та приєднуйся!

  Обирай вакансію та приєднуйся до Збройних Сил України. Відвідай рекрутингові центри для отримання консультацій та допомоги у підборі місця служби.

  Контакти та вакансії доступні на сайті: https://army.gov.ua.

За інформацією Івано-Франківської ОВА

 

28.10.2024

НАВЧАЙТЕСЯ БЕЗКОШТОВНО

Життя членів родин військовослужбовців часто пов’язане з підвищеним рівнем стресу через постійні тривоги за близьких.

Фахівці психологічної служби військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ пропонують пройти сім’ям захисників навчання навичкам стресостійкості та самодопомоги, які допоможуть краще справлятися з емоційним напруженням, покращити психологічне благополуччя і підтримувати внутрішній баланс у складних умовах.

Основні цілі навчання:

  • Покращення психоемоційного здоров’я
  • Вивчення технік саморегуляції, таких як дихальні вправи та медитація, допомагає знижувати рівень тривоги.
  • Емоційна підтримка
  • Навчання дає можливість впоратися з почуттям безсилля, навчитися контролювати негативні емоції.
  • Зміцнення стосунків у родині
  • Вміння підтримувати себе та своїх близьких зменшує конфлікти і сприяє зміцненню сімейних зв’язків.

  Ці навички допоможуть членам родин військовослужбовців бути стійкими до викликів і зберігати душевний спокій у складні часи.

  Для реєстрації обирайте потрібний курс, скануйте QR-код та переходьте на безкоштовне онлайн навчання:

За інформацією 11 бригади ім. Михайла Грушевського Національної гвардії України

 

16.08.2024

ТРИВАЄ НАБІР ДО БРИГАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ЛЮТЬ

     Добровольців запрошують долучитися до лав об’єднаної штурмової бригади Національної поліці та стати на захист України. 

 

Час наступати і відбивати! Триває набір до бригади Нацполіції “Лють”

Стань воїном Перемоги! Триває набір до бригади Нацполіції “Лють”

 

 

 

10.01.2023

Приєднуйся до професіоналів! Обирай ДШВ!

  Особливість ДШВ – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця

  Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій – це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою.

   Десантно-штурмові війська запрошують до своїх лав сміливих і рішучих та шукають фахівців різних напрямків.
Подати заявку можна за посиланням.

   Шлях ДШВ – завжди бути першими. Це твій шлях. Обирай ДШВ!

АНКЕТА за посиланням 

 

08.09.2023

 

11.08.2023

Інформаційна кампанія “МОБІЛІЗАЦІЯ”

   ЗСУ запрошують українців мобілізуватися для захисту своєї країни! Пропонуємо інформаційні матеріали в рамках ініційованої Збройними Силами України інформаційної кампанії «Мобілізація».

   Стратком ЗСУ показав, як відбувається бойове злагодження українських мобілізованих. ЗСУ готують особовий склад в умовах, максимально наближених до бойових. Найскладніші елементи підготовки: бойове злагодження підрозділів та організація взаємодії між ним в бою – в сюжеті Страткому Збройних Сил України.

 

https://zsu.team/?fbclid=IwAR2kgEP60CIXzm3CuTnh5JrwJd9SRU6kLDzS6fTfxgiVaeHoLNC88jFEhII#contacts

 

01.04.2023

«Найбільше охочих служити в бригаді Національної поліції «Лють», – речниця МВС України Мар’яна Рева про результати першого етапу набору в Гвардію наступу

Найбільше охочих виявили бажання служити в бригаді «Лють» Національної поліції України, вона лідирує за кількістю поданих заявок. Про це речниця МВС України Мар’яна Рева повідомила в етері телемарафону «Єдині новини», підбиваючи підсумки формування восьми штурмових бригад Гвардії наступу МВС України.

«Але, в принципі, в Нацгвардії теж рівномірне розподілення добровольців і те саме стосується й бригади Держприкордонслужби», – додала вона.

Крім того, Мар’яна Рева, відповідаючи на питання ведучої, чи є конкуренція в наборі бійців між МВС України та ЗСУ, наголосила, що й МВС України, й, ЗСУ й інші складові Сил безпеки й оборони держави є єдиним кулаком, який працює на перемогу України. 

«Тому тут мова не про конкуренцію а про підсилення. Тому МВС готове підсилити сили безпеки та оборони України», – підкреслила речниця МВС України.

 

31.03.2023   

Набір добровольців до «Гвардії наступу» продовжується, — Ігор Клименко

   Про це сьогодні, 31 березня, заявив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час прямого ефіру на телемарафоні «Єдині новини».

«На сьогодні сформовано вісім бригад і ми вже готові до активних наступальних заходів на території нашої держави. Також паралельно ми готуємося до проведення стабілізаційних заходів на цих територіях», — розповів Ігор Клименко.

Міністр відзначив, що вже отримано кілька десятків тисяч заявок для вступу до «Гвардії наступу». Люди звертаються з усіх регіонів нашої країни, тому практично вдалося сформувати відповідні бригади.

МВС України вирішило продовжити набір добровольців, аби сформувати резервні підрозділи: «Ми вирішили продовжити формування наших резервних підрозділів для того, щоб за кілька місяців ми змогли добре навчити, екіпірувати та озброїти добровольців, аби надалі [їх] також залучати до штурмових заходів», — розповів Ігор Клименко.

Нагадуємо, що рекрутингова кампанія до штурмових бригад «Гвардії наступу» мала завершитися 1 квітня.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

30.03.2023

«На сьогодні головне завдання — підготовка бригад Гвардії наступу, які виборюватимуть нашу перемогу», — Ігор Клименко

   На цьому 30 березня наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час робочої зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою, розповідаючи про формування штурмових бригад «Гвардії наступу».

     На початку заходу очільник МВС висловив вдячність канадській делегації: «Канада прихистила багато наших українців і ми вдячні вам за ту відчутну підтримку, яку ви надаєте з першого дня повномасштабного вторгнення».

Розповідаючи про особовий склад бригад “Гвардії наступу”, Ігор Клименко наголосив, що він складається з поліцейських, прикордонників та гвардійців, які беруть участь у бойових діях із 2014 року на сході держави.

«Ці бійці стали наріжним каменем формування «Гвардії наступу». Доукомплектування відбувається з-поміж добровольців, які також переважно мають бойовий досвід», — повідомив очільник МВС.

Міністр поінформував, що нещодавно відвідав таку бригаду прикордонної служби «Сталевий кордон» та відзначив, що добровольці є надзвичайно вмотивованими.

Ігор Клименко зазначив, що наразі Міністерство працює над впровадженням нової системи соціального захисту, медичної реабілітації та психологічного супроводження службовців та працівників органів системи МВС.

Лариса Ґаладза висловила вдячність українській стороні за надійне партнерство: «Я сподіваюся, що МВС України буде відчувати підтримку Канади в роботі та досягненні ваших пріоритетних завдань».

Наприкінці зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол наголосила, що Канада співпрацює з Міністерством у навчанні й тренуванні Патрульної поліції та Національної гвардії.

«Ми знаємо, що ваші службовці дуже вмотивовані, вони швидко вчаться, у них гарна підготовка. Ми будемо й надалі шукати всі можливості, щоб підтримувати вас», — запевнила Лариса Ґаладза

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

27.03.2023

Мати трьох доньок пройшла відбір до штурмової бригади «Лють»

   35-річна Марія Карп’юк юрист за фахом та боєць за покликанням. Вона – мама трьох донечок і доброволець до штурмового підрозділу Національної поліції «Лють».

   Дізнавшись про набір до поліцейської штурмової бригади, Марія одразу ж заповнила анкету. А наступного дня її уже запросили на співбесіду. Що потрапить до «Гвардії наступу», не вірила до останнього. Проте проходила співбесіду за співбесідою, тренування за тренуванням, тестування та комісію. І крок за кроком коломиянка стала першою жінкою на Прикарпатті, яка пройшла всі етапи жорсткого відбору та потрапила в підрозділ.

   «Коли в країні війна і розумієш, що треба щось змінювати, то треба починати з себе. Коли бачу із засобів масової інформації, як російські окупанти вбивають наш народ, діточок, я не можу стояти осторонь! Саме це мене спонукало піти в «Лють». Ми маємо допомогти військовим, поліцейським, нашій державі», – каже Марія Карп’юк.

   Чоловік Марії – військовий. Тож рішення відважної дружини підтримав. Адже на власні очі бачив звірства окупантів. Неабияк пишаються Марією і її доньки.

    «Чоловік сказав, що це моє рішення, але я маю право подумати, бо це серйозний вибір. Ми воюємо проти злочинців, проти вбивць, які незаконно прийшли на нашу землю і нищать наш народ, наших дітей. І ми просто йдемо повертати своє, наші міста, села і наших людей», – додає Марія.

    Наразі жінка готується до тренувань у підрозділі. А опісля – виконувати поставлені завдання.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

24.03.2023

Бійці бригади “Спартан” показали нову зброю та свої тренування

   У бригаді оперативного призначення “Спартан” проходять інтенсивний вишкіл. Також гвардійці опановують нові Форти-221, штурмові гвинтівки системи булпап.
“Це — штурмова гвинтівка українського виробництва Форт-221, зброя другого ешелону. Використовується у разі виникнення близького контакту, щоб ми могли придушити вогнем противника. Наша основна зброя – це снайперські гвинтівки”, – каже актор кіно та професійний спортсмен. Багаторазовий чемпіон України та рекордсмен України з паверліфтингу, а нині нацгвардієць із позивним “Бізон”. 
    Вишколом добровольців займаються досвідчені інструктори та офіцери. Вони проводять індивідуальну підготовку з основних предметів (вогневої, тактичної, інженерної підготовки та основ тактичної медицини). Готують бійців до штурмових дій в місті, сільській та лісистій місцевості. Серед озброєння, яке вивчають є також  автоматичний гранатомет, великокаліберний кулемет, а також протитанкові керовані ракети.

   При цьому бригада “Спартан” продовжує активне ведення бойових дій. З грудня 2022 року гвардійці воювали у Бахмуті.

   Гвардійці бригади “Спартан” є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах і відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

   Штурмова бригада “Спартан” — об нас ламається ворог!Вступай і наступай!

   Заповнюй анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

23.03.2023

Жінки подають анкети на вступ до штурмових бригад «Гвардії наступу» та успішно проходять етапи відбору, – Катерина Павліченко

   Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ України у інтерв’ю для УНІАН.

«У нас дійсно є багато жінок, які не тільки подали анкети, а вже успішно пройшли всі відбори й наразі направлені на навчання. Станом на сьогодні це близько 5% з усієї кількості анкет», – зазначила Катерина Павліченко. 

   Вона також зауважила, що наймолодшому кандидату, який подав заявку на вступ до бригад «Гвардії наступу» – 18 років, а найстаршому – більше 60 років.

  «Наразі в українців старшого віку є велике бажання долучитися до “Гвардії наступу”. Проте нашого найстаршого на сьогодні кандидата ми не можемо взяти через вікові обмеження. Набір відбувається, орієнтовно, до 55 років», – сказала заступниця міністра внутрішніх справ. 

  За її словами, більшість звернень надходить саме від цивільних без бойового досвіду. 

  «Штурмові бригади частково складаються з людей, які вже працювали або працюють в системі МВС, тобто військовослужбовців з бойовим досвідом. Інша частина – це цивільні, які вперше виявили бажання долучитися до підрозділів сил безпеки та оборони й не мають жодного досвіду, але хочуть його набути, хочуть бути причетними до скорішої перемоги», – підкреслила Катерина Павліченко. 

   До підрозділів “Гвардії наступу” планується набрати кілька десятків тисяч людей. Є досить непоганий наплив охочих, через що, можливо, буде ухвалене додаткове рішення щодо створення інших бригад. Крім того, формуємо резерви.

   Подати заявку можна двома шляхами: або через сайт https://storm.mvs.gov.ua/, або ж у найближчому Центрі надання адміністративних послуг. З адресами ЦНАПів можна ознайомитися на сайті. Також за номером 0800 10 00 20 працює “гаряча лінія”.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

22.03.2023

Під час навчання в бригадах “Гвардії наступу” повістка добровольцю прийти не може, – Катерина Павліченко

   Це пояснюється тим, що навчання добровольців відбувається після призначення до лав однієї з бригад. Про це розповіла заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко у інтерв’ю для УНІАН.

«Добровольці повинні пройти декілька етапів. Першочергово – це, звісно, виявити бажання і зрозуміти, до якої бригади людина готова приєднатися. Далі, на етапі співбесіди, визначається рівень мотивації щодо вступу до того чи іншого підрозділу “Гвардії наступу”. У разі позитивного рішення, кандидати спрямовуються на навчання, яке вже сьогодні проходять відібрані добровольці. До виконання завдань бригади долучатимуться після проходження етапу злагодження підрозділу», – пояснила Катерина Павліченко. 

  За її словами, навчання триває кілька місяців з моменту проходження всіх етапів конкурсу. Спочатку це індивідуальне навчання, наступний етап – навчання за фахом. І вже потім у складі підрозділу, в якому доброволець буде нести службу, відбувається бойове злагодження. Вже підготовлена бригада буде спрямовуватися на виконання завдань. 

   «Навчання добровольці проходять уже зарахованими на службу. З першого дня зарахування в той чи інший підрозділ їм нараховується відповідне грошове забезпечення. Під час навчання повістка прийти не може. Бо навчання відбувається після призначення добровольця до лав бригади», – підкреслила заступниця міністра. 

   Вона також зазначила, що до підготовки “Гвардії наступу” вже зараз залучаються найкращі інструктори з вогневої підготовки, тактичної медицини, в тому числі й міжнародні експерти. 

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

17.03.2023

Триває набір до лав «Гвардії наступу»: охочі приєднатися – робіть свій вибір уже сьогодні

   Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.

   Нагадуємо, Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад МВС України, шість з яких створюються в складі Національної гвардії України й по одній бригаді – в складі Національної поліції та Державної прикордонної служби.

   Призначення новостворених бригад – остаточне звільнення окупованих територій нашої держави від російських загарбників.

    Найкращі серед найбільш мотивованих уже тренуються, команда Гвардії наступу щодня більшає і стає сильнішою. Не втрачайте свій шанс приєднатися до тих, хто звільнить Україну. Долучайся до Гвардії наступу!

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

15.03.2023

«ВОЮВАТИ БУДЕМО ДО НАШОЇ ПЕРЕМОГИ», – ІСТОРІЯ ГВАРДІЙЦЯ ОЛЕКСІЯ

  45-річний доброволець родом із мальовничої Черкащини, де з дитинства, попри радянську пропаганду, цікавився життям своїх предків та історією визвольної боротьби українського народу за свою незалежність. 

   У 2015 році Олексій добровольцем пішов до військкомату та був направлений до однієї з військових частин Національної гвардії України у місті Вінниці. Маючи за плечима строкову службу водієм в аеромобільних військах, став водієм медичного автомобіля. Одразу після проходження підготовки розпочались відрядження у зону проведення АТО на сході України. У складі медичної бригади побував у всіх, на той час, місцях, де велись бойові дії.

  «Моїм головним завданням було швидко та безпечно довезти поранених до лікувального закладу. Ситуації були різні. Попадали й під обстріли та в бездоріжжя, але завдання виконували, адже життя побратимів було найціннішим», – згадує Олексій.

   Демобілізувавшись у кінці 2016 року зі служби, він продовжив працювати водієм та ростити з дружиною двох дітей: сина Давида та донечку Олександру.

   «Після повернення зі служби я дуже переоцінив своє відношення до життя. Батьківщина і родина були для мене на першому місці. Коли сину виповнилось 20 років і стало питання про службу, то моя відповідь була однозначною. Кожен українець повинен уміти захистити свою родину і країну», – розповідає Олексій.

  Син Давид дослухався батькового слова та після закінчення професійного коледжу підписав контракт та проходить службу водієм в одній з військових частин Нацгвардії на Київщині.

   «24 лютого розпочалось для мене телефонним дзвінком побратима і я зрозумів – це війна. Не вагаючись, зібравши необхідні документи та речі, попрощавшись з дружиною та донькою, вже через декілька годин був на КПП частини, де служить син», – каже Олексій.

   З того часу батько та син боронять Батьківщину разом та виконують завдання за призначенням. Водійське ремесло не легке, але таке потрібне для військ. Під час оборони Києва вони забезпечували підрозділи боєприпасами, харчовими продуктами та всім необхідним. 

  «Ворог прийшов, щоб знищити українців, як народ і знищити нашу країну. Воювати будемо до нашої Перемоги – доти остання нога окупанта не покине нашу землю», – підсумував гвардієць.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

13.03.2023

ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРО ПІДГОТОВКУ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

У цьому випуску лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поспілкувався з 1-ю президентською бригадою оперативного призначення «Буревій», яка готується нищити ворога.

Також головними героями випуску стали командир бригади «Буревій» Микола Мішакін, командир батальйону оперативного призначення Костянтин Вахрамєєв та солдат бригади «Буревій» Андрій Самарський.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

09.03.2023

ПІДГОТОВКА ДО ВИЇЗДУ НА ФРОНТ ДОБРОВОЛЬЦІВ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «СПАРТАН»

   У навчанні беруть участь мобілізовані громадяни, військовослужбовці за контрактом та добровольці, які прибули по програмі «Гвардія наступу». 

   «Підготовка проходить у три етапи. Перший – загальновійськова підготовка, яка включає вогневу, інженерну підготовку, а також тактичну медицину та топографію. Другий етап – це підготовка спеціалістів: снайперів, кулеметників, гранатометників та екіпажі БТРів. Третій етап – це колективна підготовка, під час якої відпрацьовується виконання завдань у складі відділень, взводів, рот та батальйонів. Триває підготовка не менше шести тижнів», – розповів Артем Зінов’єв. 

  За словами інструктора Нацгвардії із позивним Алекс, сьогодні військовослужбовці працювали на кількох навчальних точках. 

  «Під час тренувань вивчали матеріальну частину зброї, способи визначення відстані до цілі, основні правила стрільби, метання ручної гранати та алгоритм надання медичної допомоги. Крім цього в межах підготовки військовослужбовці відпрацьовували навички бойової стрільби у складі підрозділів із використанням броньованої техніки. Намагаємося передати добровольцям свій досвід, який ми отримали під час бойових дій у 2014-2015 роках», – зазначив інструктор. 

   Доброволець із позивним «Піонер» долучився до штурмового підрозділу «Спартан» у середині лютого цього року. 50-річний чоловік розповів, що неодноразово приходив до ТЦК, але отримував відмову, бо його військова спеціальність на той час не була потрібною. 

   «Завдяки кампанії «Гвардія наступу» я зміг стати на захист країни. У мене є військовий досвід, тож наразі я є командиром стрілкового відділення. Зараз ми опановуємо навички поводження зі зброєю», – розповів військовослужбовець. 

   Він також додав, що головна мотивація у всіх добровольців одна – захист України від російських загарбників.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

03.03.2023

ДЕ НА ПРИКАРПАТТІ МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ ДО ШТУРМОВИХ БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»?

   Нагадуємо, в Україні і, зокрема, в нашій області триває запис до восьми бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.
    Долучаючись до «Гвардії Наступу», ви гарантовано отримаєте:
– стабільно високу оплату з додатковими винагородами;
–  безоплатну медичну допомогу, страхування та інші соціальні гарантії;
– досвід та професію (новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори).
– Як долучитися до «Гвардії наступу»
– Зверніться до одного із ЦНАПів або заповніть анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/.
– Оберіть бригаду, до якої хочете долучитися.
– Надайте необхідний перелік документів.
– Пройдіть тестування та готуйтеся захищати Україну.
   В Івано-Франківській області стати до лав «Гвардії наступу» можна в таких ЦНАПах:
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 15
м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 52
м. Коломия, площа Привокзальна, 2а/1
м. Косів, вул. Незалежності, 11
м. Надвірна, вул. Визволення, 2
сел. Верховина, вул. Франка, 20
м. Рогатин, вул. Галицька, 40
м. Галич, площа Волі, 1
м. Долина, вул. Грушевського, 18

 

26.02.2023

 ІГОР КЛИМЕНКО: ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ БІЙЦІВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» МВС Є БОЙОВА ПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ

 Підготовка бійців восьми нових бригад «Гвардії наступу», яка формується, триватиме від 2-х до 4-х місяців. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю телемарафону «Єдині новини».

Він підкреслив, що спочатку на навчання та тренування відбуде «кістяк» бригад, тобто діючі військовослужбовці та працівники системи МВС, які вже мають досвід служби, зокрема й бойовий досвід, а згодом до них поступово приєднуватимуться нові бійці – з числа добровольців, відібраних під час рекрутингової кампанії до бригад «Гвардії наступу», що триває.

Паралельно, наголосив очільник МВС, триватиме процес матеріально-технічного й майнового комплектування, а також фінансового забезпечення нових бригад, їх логістики та решти систем забезпечення й підтримки.

«Ми маємо вчасно заправити техніку, вчасно її зремонтувати. Це великий процес, який триває паралельно з формуванням бригад. Ми розуміємо, що сам військовий не має думати ні про що [інше], як посилити свої навички, про свій професійний рівень і про дії на полі бою, щоб уберегти один одного, щоб виконати бойову задачу. Все інше мають забезпечити люди, які в тому числі сидять в кабінетах», – відзначив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

 

22.02.2023

ПРИЄДНУЙСЯ ДО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ! ЗВІЛЬНЯЙ ВІД ОКУПАНТА СВОЮ РІДНУ ЗЕМЛЮ!

До Івано-Франківського окремого стрілецького батальйону продовжується набір патріотично налаштованих та вмотивованих громадян.

✔️ Запрошуються чоловіки та жінки, віком від 18 до 60 років, на посади офіцерського, сержантського та рядового складу, як на бойові так і тилові – кухарів, фінансистів, медиків, зв’язківців та механіків. Приймаються також громадяни без досвіду служби, адже всі військовослужбовці підрозділу пройдуть відповідну підготовку та вишкіл.

✔️Забезпечення батальйону здійснюється на рівні інших підрозділів Збройних Сил України. Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

✔️Закликаємо приєднатись до лав стрілецького батальйону також і внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на Прикарпатті.

✔️Бажаючих вступати до лав стрілецького батальйону Івано-Франківської області запрошуємо звертатися за місцем реєстрації до районних та міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Приєднуйся до боротьби у визволенні рідної України та наближай перемогу!

Віримо в ЗСУ!!!

Слава Україні!

Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки

 

06.02.2023

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ – ГВАРДІЯ НАСТУПУ ЗАПРОШУЄ

Досвід українців ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом, успіхами, перемогами й досягненнями.

  Під час кампанії «Гвардія наступу» людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу — українських захисників.

  При вступі до підрозділів Нацгвардії та Держприкордонної служби людина вступає на військову службу, а в бригаді Нацполіції — стає поліцейським.

  Нагадаємо, Національна гвардія України запрошує у бригади «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

  У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України — у штурмовій бригаді «Лють».

  Підрозділи пройдуть підготовку, будуть оснащені й лише після цього відправляться звільняти території.

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»?

  • подати заявку онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, де представлені всі бригади, що комплектуються;
  • звернутися у Центр надання адміністративних послуг (про ЦНАПИ в Івано-Франківській області докладніше – за посиланням https://bit.ly/3kYZkxZ)

  Гаряча лінія «Гвардії наступу» для консультацій – 0800 100 020.

За інформацією від Івано-Франківської районної військової адміністрації

 

04.02.2023

ІГОР КЛИМЕНКО: МВС РОЗПОЧАЛО ФОРМУВАННЯ ШТУРМОВИХ БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

«Рішення створити штурмові бригади було прийнято нашими працівниками, які мають достатньо люті, щоб бити ворога. Багато наших військовослужбовців, які боронили і боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей в такі підрозділи. Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об’єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території і стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета», – сказав Ігор Клименко.

  Він розповів, що основу цих підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці. 

«В першу чергу – це люди, які пройшли горнило 2014-2015 років, частина яких воювала вже і в 2022 році. Частина з них поранена. Підрозділи будуть складатися виключно з добровольців, якими рухає патріотизм і таких людей дуже багато в нашій державі», – зазначив Ігор Клименко.

  За його словами, людина яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу» може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються. Можна обрати бригаду, в якій хоче служити людина, чи це бригада Нацполіції «Лють», чи бригади Держприкордонслужби «Сталевий кордон» чи шість бригад Нацгвардії. Або інший варіант – є телефон гарячої лінії, на якій можна проконсультуватися і отримати інформацію, куди прийти. Або ж подати анкету через Центри надання адміністративних послуг, перелік ЦНАПів також представлений на сайті.

«Записатися можна онлайн, заповнивши анкету і протягом години передзвонить оператор і проконсультує, у який рекрутинговий пункт прийти, їх по Україні вже більше 140. Адреси цих пунктів є на сайті, кожен доброволець може прийти в найближчий такий пункт. Також кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест. Після успішного проходження він зараховується в ту бригаду, яку він вибрав», – сказав виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ.

  Клименко також зазначив, що для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які є для військовослужбовців та поліцейських.

«Військові можуть піти на контракт або по мобілізації, це стосується Держприкордонслужби та Нацгвардії. Всі пільги та соціальні гарантії зберігаються, крім того ми пропонуємо достойну зарплату. Також ми пропонуємо можливість отримати професію в навчальних закладах МВС. І, звичайно, кожен буде мати змогу утилізувати ворога», – сказав Ігор Клименко.

  За словами Ігоря Клименка, є дуже багато людей, які мотивовані і МВС створить всі умови, для добровольців, які прийдуть в ці бригади, щоб вони були зацікавлені у власному рості.

«Вони будуть серед однодумців. Там будуть якісні командири, які мають бойовий досвід та бережуть особовий склад», – сказав він.

  Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім  – в складі підрозділу і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.

За інформацією від Івано-Франківської районної військової адміністрації

————————————————————–

23.02.2022

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ТЦК ТА СП

     Відповідно до Наказу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України №2 «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період», від 22.02.2022 р., з метою забезпечення національної безпеки і оборони України, готовності Збройних Сил України, інших утворених, відповідно до законів України, військових формувань до адекватних (випереджувальних) дій на різкі зміни в оперативній обстановці на виконання пунктів 1, 17 частини першої статті 106 Конституції України, частини третьої статті 6 Закону України «Про оборону України», частини першої, другої та одинадцятої статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», прошу з’явитись резервістам першої черги до Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м. Тисмениця, вул. Липова, 7.

 

Начальник

Івано-Франківського районного територіального

Центру комплектування та соціальної підтримки

полковник                                                                                                    О. ДІДЕНКО 

 

 

 

                ———————————————————–