Новини ЦНАПу

08.05.2024 р.

ЯМНИЦЬКИЙ ЦНАП РОЗПОЧИНАЄ НАДАВАТИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ З ВИДАЧІ ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ТА ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН!

Шановні громадяни!

    З 09 травня 2024 року Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Ямницької сільської ради розпочинає надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспортів громадян України у формі ID-картки та паспортів для виїзду за кордон.

    “Заради комфорту і зручності для жителів громади, ми зробили адміністративні послуги в ТГ більш доступними, бо це і є одним із головних завдань, що має вирішуватися органами місцевого самоврядування. Отримання внутрішнього і закордонного паспорта – це ті послуги, які наші мешканці повинні отримувати у себе в громаді.” – зазначив сільський голова Роман Крутий.

    З метою забезпечення комфортних умов перебування відвідувачів у ЦНАП за отриманням даних ПАСПОРТНИХ ПОСЛУГ ПРОСИМО ПОПЕРЕДНЬО ЗАПИСУВАТИСЬ за телефонами: (03436) 53-2-17, 067-671-58-28 або безпосередньо в ЦНАП за адресою: с. Ямниця, вул. Галицька, 36.

Графік роботи ЦНАП:

Дні тижня Час роботи Примітка
Понеділок 09:00 – 16:00 без перерви на обід
Вівторок 09:00 – 16:00 без перерви на обід
Середа 09:00 – 16:00 без перерви на обід
Четвер 09:00 – 20:00 без перерви на обід
П’ятниця 09:00 – 16:00 без перерви на обід
Субота Вихідний
Неділя Вихідний

   Також повідомляємо, що вартість оформлення документів становить:

  • паспорта громадянина України у формі ID-картки до 20 робочих днів – 504 грн.;
  • паспорта громадянина України у формі ID-картки до 10 робочих днів – 874 грн.
  • паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів – 958 грн.;
  • паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів – 1598 грн.

   Оформлення і видача паспорта громадянина України ВПЕРШЕ після досягнення 14-річного віку БЕЗКОШТОВНЕ.

   Для зручності готівкової оплати у приміщенні ЦНАП встановлено платіжний термінал.

   Громадяни мають можливість швидко та якісно отримувати адміністративні послуги в сучасному комфортному приміщенні!

06.02.2020 р.

АДМІНПОСЛУГИ СТАЛИ ДОСТУПНІШИМИ.
СУЧАСНИЙ ЦНАП У ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ УРОЧИСТО ВІДКРИТО

   У четвер 06 лютого 2020 року у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг, завдяки якому надання послуг населенню ОТГ стане більш доступним та якісним.

  На визначну для громади подію завітали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак, депутат обласної ради Роман Ткач, представники депутатського корпусу ОТГ, в.о. старост населених пунктів громади,  заступник сільського голови Микола Зелінський, секретар сільської ради Юрій Проценко, директор Івано-Франківського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Руслан Панасюк, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Івано-Франківського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Максим Чопей, радник з питань муніципальних фінансів та управління Івано-Франківського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Оксана Швець, директор Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петро Данилюк, а також працівники апарату сільської ради, представники ЗМІ й громадськості.

   Поважні гості почергово привітали Ямницьку об’єднану громаду і її мешканців з такою знаковою подією щонайкращими словами й побажаннями успіхів, розвитку, добра, миру та процвітання.

  Приємним дарунком для усіх присутніх стало музичне поздоровлення від учениці Ямницької дитячої музичної школи, талановитої павлівчанки Іванни Бойко.

   Опісля було урочисто перерізано символічну стрічку та офіційно відкрито новий ЦНАП.

   “У ремонт будівлі, де розмістився ЦНАП Ямницької ОТГ, громада вклала понад 150 тисяч гривень з місцевого бюджету, усе інше – допомога наших партнерів Програми “U-LEAD з Європою”. Спільними зусиллями нам вдалося створити сучасний Центр надання адміністративних послуг і таким чином зробити важливий крок для комфорту й покращення якості надання адмінпослуг нашим мешканцям”, – зазначив сільський голова Роман Крутий.

   Парох церкви св. Миколая митрофорний протоієрей Богдан Курилів і сотрудники парафії о. Ярослав Рожак та о. Орест Смицнюк здійснили чин освячення установи свяченою водою й поблагословили працівників на добрий початок і вдале виконання своїх обов’язків для суспільного блага громади.

   На завершення заходу усім працівникам ЦНАПу, які успішно пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг, було вручено сертифікати про проходження навчання.

  “Новий Центр забезпечить більше семи тисяч жителів ОТГ доступом до широкого спектру високоякісних послуг: адміністративних, соціальних, комунальних, пенсійних, нотаріальних, земельних та інших. Центр доступний для людей з інвалідністю. Приміщення обладнане дитячим куточком. У ЦНАПі працюватимуть 3 адміністратори і державний реєстратор. Крім того, у населених пунктах ОТГ функціонуватимуть віддалені робочі місця, де послуги мешканцям надаватимуть старости громади. У центральній садибі ЦНАПу Ямницької ОТГ надаватимуть 111 видів адміністративних послуг, старости ж надаватимуть 34 послуги”, – розповів про діяльність установи керівник ЦНАПу Ямницької ОТГ Роман Федорук.

   Ще навесні 2018 р. Ямницька об’єднана територіальна громада стала однією з громад-переможців Прикарпаття, які успішно пройшли відбір Програми “U-LEAD з Європою” на модернізацію та створення ЦНАП. Допомога для Ямницької ОТГ полягала в інституційному забезпеченні (консультації щодо створення й облаштування ЦНАП, супровід створення центру, навчання персоналу) та матеріальному забезпеченні (наповнення меблями, оснащення комп’ютерною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням).

   Ямницька ОТГ висловлює вдячність партнерам міжнародної Програми “U-LEAD з Європою” за підтримку ідей та можливостей розвитку громади і за практичну допомогу на етапі їх реалізації.

Уся необхідна інформація про ЦНАП Ямницької ОТГ знаходиться на офіційному веб-сайті громади за адресою: https://yamnytsia-rada.gov.ua/tsnap/

Електронна пошта ЦНАПу: yamnytsia.tsnap@ukr.net

За актуальними новинами Центру слідкуйте на сторінці у соціальній мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/yamnytsia.tsnap/

Контактний телефон: +38 (03436) 53-217

Довідково:

   Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах. Створення та функціонування ЦНАПів за принципом єдиного вікна регулюється Законом України “Про адміністративні послуги”.

   ЦНАП в Ямницькій ОТГ створено  за підтримки міжнародної Програми “U-LEAD з Європою”, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ФОТОЗВІТ: