Футбольний клуб “Сокіл” села Павлівка став золотим призером Чемпіонату Суперліги Івано-Франківського району футбольного сезону 2025-2026 років. Урочисте нагородження переможців і призерів відбулося у неділю, 31 травня 2026 року, на стадіоні села Павлівка після матчу між ФК “Сокіл” Павлівка та ФК “Арсенал” Тисменичани.
Перед початком поєдинку прозвучав Державний Гімн України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українських Захисників і Захисниць, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.
Право здійснити перший символічний удар по м’ячу було надано колишньому гравцю ФК «Сокіл» Павлівка, ветерану російсько-української війни Олегу Попадинцю. На знак вдячності та поваги президент клубу Іван Вацеба та тренер команди Віталій Турчанський вручили йому футболку ФК “Сокіл”.
Після цього розпочався матч заключного туру чемпіонату між ФК “Сокіл” Павлівка та ФК “Арсенал” Тисменичани. Господарі поля продемонстрували впевнену та результативну гру, здобувши переконливу перемогу з рахунком 6:1.
Одразу після фінального свистка на стадіоні відбулася урочиста церемонія нагородження чемпіонів Суперліги сезону 2025-2026 років. Участь у святковому заході взяли голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, староста села Павлівка Іван Вацеба, депутати Ямницької сільської ради Михайло Третяк та Олег Вінтонів, депутат Івано-Франківської обласної ради Олег Качур, голова Івано-Франківської районної асоціації футболу Віталій Федорів, виконавчий директор ІФРАФ Микола Васильків та заступник голови ІФРАФ Василь Кобльовський.
Під час урочистостей голова громади Роман Крутий привітав футболістів ФК “Сокіл” із заслуженим чемпіонством, подякував команді за спортивний характер, наполегливість та вагомий внесок у розвиток футболу в громаді, побажавши нових перемог і досягнень.
Теплі слова привітань також висловили представники Івано-Франківської районної асоціації футболу, староста села Павлівка та президент клубу Іван Вацеба, а також депутат обласної ради Олег Качур.
Під час нагородження чемпіони отримали золоті медалі та головний трофей сезону. Почесним дипломом кращого тренера відзначено Віталія Турчанського, а президенту клубу Івану Вацебі вручено подяку та пам’ятний вимпел за вагомий внесок у розвиток команди та футболу на території громади.
Окремі слова вдячності за підтримку команди та розвиток спорту прозвучали на адресу голови громади Романа Крутого, депутата Ямницької сільської ради Михайла Третяка та депутата обласної ради Олега Качура, яким було вручено подяки від футбольного клубу. Організатори заходу висловили щиру вдячність українським Захисникам і Захисницям, завдяки мужності яких сьогодні є можливість проводити спортивні змагання та виховувати молодь у дусі патріотизму й здорового способу життя.
Чемпіонат Суперліги Івано-Франківського району сезону 2025-2026 років проходив у напруженій боротьбі. До останнього туру за чемпіонський титул змагалися ФК “Сокіл” Павлівка та НФК “Металіст” Івано-Франківськ. Завдяки впевненій перемозі в заключному матчі сезону павлівська команда зберегла лідерство та з 47 очками стала чемпіоном району. Срібні нагороди здобув НФК “Металіст” Івано-Франківськ, а бронзовим призером став ФК “Легіон” Майдан.
До слова, приємно відзначити, що ФК “Легіон” Майдан є ще одним представником Ямницької територіальної громади, який увійшов до числа призерів чемпіонату. Таким чином одразу дві команди Ямницької ТГ – ФК “Сокіл” Павлівка та ФК “Легіон” Майдан – опинилися серед трьох найкращих команд Суперліги Івано-Франківського району, що є вагомим досягненням для громади та підтвердженням успішного розвитку футболу на її території.

Для павлівської команди ця перемога стала великим досягненням, адже після трьох поспіль сезонів, завершених із бронзовими нагородами, “Сокіл” уперше в історії клубу піднявся на найвищу сходинку турнірної таблиці змагань та здобув звання чемпіона Івано-Франківського району.
Щирі емоції переможців не вщухали ще довго після завершення церемонії нагородження. На згадку про історичне чемпіонство футболісти, тренери, керівництво клубу та почесні гості зробили спільне фото на рідному стадіоні в Павлівці.
ФОТОЗВІТ

































































































































