У суботу, 30 травня 2026 року, Ямницька територіальна громада стала господарем обласних змагань Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», які об’єднали представників сільських та селищних громад Івано-Франківщини.
Участь у спортивному заході взяли голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, заступник сільського голови Микола Зелінський, голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак, директор Ямницької дитячо-юнацької спортивної школи Андрій Драганчук, представники ВФСТ «Колос», а також представники команд-учасниць.
Відповідно до умов проведення спартакіади, участь у ній брали громади з населенням до десяти тисяч мешканців. Цьогоріч за перемогу змагалися команди Ямницької, Лисецької, Ворохтянської та Матеївецької територіальних громад.
Перед початком змагань присутні виконали Державний Гімн України і вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх захисників і захисниць, які віддали своє життя у російсько-українській війні. З вітальними словами до учасників звернулися Роман Крутий та Анатолій Лущак, які побажали спортсменам чесної боротьби, спортивного азарту, яскравих перемог та гарного настрою.
Учасники спартакіади демонстрували свою майстерність у семи видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, дартсі, гирьовому спорті, шахах та шашках.
За підсумками всіх видів програми у загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна Матеївецької сільської ради, яка представлятиме область на завершальному етапі спартакіади ВФСТ «Колос» у Ворохті. Друге місце розділили між собою команди Лисецької та Ворохтянської громад. Команда Ямницької ТГ також гідно представила свою громаду, виборовши другі місця у змаганнях з футзалу та волейболу. Переможців та учасників змагань нагородили медалями, грамотами, нагородами в амплуа та кубком.
На завершення спортивного свята Роман Крутий привітав усіх учасників і переможців, подякував організаторам, суддям та всім, хто долучився до підготовки й проведення змагань. Окремі слова вдячності прозвучали на адресу спортсменів за їхню активну життєву позицію, популяризацію спорту та здорового способу життя. Також очільник громади висловив щиру вдячність українським воїнам, які мужньо боронять нашу державу від російського агресора, адже саме завдяки їхній відвазі сьогодні є можливість проводити спортивні, культурні та громадські заходи. Сільський голова побажав усім не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед та здобувати нові спортивні вершини.
На згадку про спортивне дійство учасники, організатори та гості заходу зробили спільне фото, яке стало символом єдності громад, спортивного духу та дружньої атмосфери змагань.
ФОТОЗВІТ















































































































































































