НАВІКИ У НЕБЕСНОМУ ВІЙСЬКУ. ПАВЛІВКА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВОЛОДИМИРА КОГУЧА (+ВІДЕО)

    У четвер, 04 липня 2024 р., в селі Павлівка попрощалися з земляком ВОЛОДИМИРОМ КОГУЧЕМ, який загинув на фронті, захищаючи Україну від російського загарбника.

   Люди навколішки, не стримуючи сліз, зустріли свого Героя “живим ланцюгом” аж до воріт його рідного дому. Того скорботного дня навіть похмуре небо плакало дощем за загиблим Захисником.

     Віддати шану воїну численно прийшли рідня, друзі, керівництво громади, зокрема сільський голова Роман Крутий, секретар сільської ради Юрій Проценко, заступник сільського голови Микола Зелінський, депутати та старости громади, побратими, духовенство, освітяни, учні, медики і сотні небайдужих мешканців.

     Народився Когуч Володимир Ярославович 13 березня 1975 р. у с. Павлівка. Навчався у Павлівській  школі, після чого здобув професійну освіту в торгівельному технікумі. Був одружений, у шлюбі народився син. Протягом життя Володимир працював на звірогосподарстві, у торгівлі, на цементно-шиферному комбінаті, радіозаводі.

   З квітня 2014 по вересень 2015 р. ще під час неоголошеної війни Герой за покликом серця пішов захищати українську землю від ворога у зоні АТО/ООС. А коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він без вагань знову взяв до рук зброю та у серпні 2022 року добровольцем поповнив ряди українського війська.

     Сержант Володимир Когуч служив на передовій механіком-водієм в парашутно-десантному батальйоні однієї з військових частин. Неодноразово воїн рятував поранених побратимів на полі бою, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок на перших лініях оборони. Був дуже працелюбним, щирим та добрим чоловіком. Був надійним плечем для своїх побратимів.

    На жаль, 01 липня 2024 р. життя нашого земляка трагічно обірвалося під час виконання бойового завдання на покровському напрямку Донецької області.

   Староста с. Павлівка Іван Вацеба, згадуючи у промові полеглого Захисника Володимира Когуча, зазначив:

     “Кажуть, що героями стають у відважній боротьбі. Але насправді справжніх героїв народжує любов – любов до рідної землі, до близьких, до свого краю і Батьківщини. Саме таким був Володимир Когуч. Сьогодні низько схиляємо свої голови перед ріднею воїна і дякуємо за вірного сина України. Доземний уклін та безмежна вдячність нашому мужньому захиснику за його подвиг і жертву, про які ми ніколи не забудемо. Вічна пам’ять і вічна слава Герою! Слава Україні!

    Нехай світлий спомин про полеглого військовослужбовця Володимира Когуча назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег, побратимів, односельчан та усіх, хто його знав, любив і поважав.  Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна проводжає…

ФОТОЗВІТ:

ВІДЕО: