ТРЕНІНГ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

   Первинна медична допомога передбачає забезпечення цілісного підходу до медичного обслуговування лікарями загальної практики-сімейної медицини в умовах амбулаторії або за місцем проживання пацієнта.

   28 листопада 2019 р. для працівників медичних установ Ямницької ОТГ відбувся навчальний тренінг з надання першої невідкладної медичної допомоги. Метою заходу було закріпити та відпрацювати алгоритми дій при наданні першої невідкладної допомоги, згідно з сучасними міжнародними стандартами.

   Навчання провів заслужений лікар України, викладач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Сергій Колосовський. У рамках навчання медичними працівниками всіх підрозділів Центру первинної медико-санітарної допомоги Ямницької сільської ради ОТГ відпрацьовувались основні кроки проведення серцево-легеневої реанімації у перші хвилини в умовах  медичної установи та на вулиці. Кожен спробував провести непрямий  масаж серця на навчальних манекенах-тренажерах, провести штучну вентиляцію легень з використанням мішка Амбу, оволодіти принципами роботи з дефібрилятором.

  Особливу увагу під час навчання приділили діагностиці анафілактичного шоку,  основним принципам  надання невідкладної допомоги у разі його виникнення.

  Тренінгова система навчання медичного персоналу не тільки забезпечує стабільне зростання продуктивності та ефективності праці, професійний ріст, а й підвищує мотивацію працівників, поліпшує психологічний клімат у колективі.

  Представники медичної сфери Ямницької об’єднаної громади вдячні лікарю Сергію Колосовському за якісний та інформативний інструктаж, добру нагоду обмінятися набутим досвідом, проаналізувати його та інтегрувати у групову роботу.

ФОТОЗВІТ: